KATCH
CALLISTO
OPTICON
SPEKTOR
dali spektor series ile ilgili görsel sonucu
Üyelik Girişi
AKSESUAR
DALI Hoparlör


DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries (Danimarka Odyofil Hoparlörleri Endüstrisi) 1983 yılında İskandinavya’nın önde gelen perakende zincir mağalarından doğdu. Bu mağazalarda sıklıkla şöyle bir durum gözlemleniyordu: Müşteriler boyut, şekil, performans ve fiyat bakımından bir kombinasyon arıyorlardı ve mevcut markalar da bunu sunamıyorlardı. Biz de sıradışı bir performans ve doğal ses kombinasyonunu rekabetçi fiyatlara sunabileceğimiz hoparlörler tasarlama işine kendimizi adadık.     

Müzikal gerçekçilik ve ses bütünlüğüne odaklanmış eşsiz bir DALI ses kimliğinin yaratılabileceğinden son derece emin ve buna dair sağlam bir inançtan ilham almış olarak, yeniden ses üretimini tekrardan tanımlamak üzere işe koyulduk.

Şu anda 30 yıla yaklaşmakta olan tecrübelerimiz ve küresel olarak tanınırlığımızla, teknolojik mükemmelliği bir adım öteye taşıyan bir ses yaratma bakımından iyi bir adım attığımızı, müzik ve sinema severlere ilham verdiğimiz ve rakiplerimize bizi yakalamaları için meydan okuduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

DALI bugün, fiyatça uygun ZENSOR serisinden nihai performans hoparlörü MEGALINE’a kadar her türlü zevke hitap edecek, heyecan verici bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sayısı bir milyonu aşmış, 65 ülkeye yayılan ve hoparlörlerinden son derece memnun DALI sahipleri ile müziği ve filmi evinize taşıyor, gururlu DALI sahiplerine çok daha katışıksız, nüanslı ve zengin detaylara sahip bir dinleme deneyimini sunuyoruz.  

Müzik amacımız, teknoloji aracımızdır...

DALI hoparlörleri herhangi bir odada, geniş bir bir alanı bir uçtan bir uca kaplayan, üstün ve cezbedici bir ses kalitesiyle karakterize edilmiştir. 

DALI’nin üstün özelliklerine katkısı olan kilit bir faktör de, mühendislerimiz tarafından dünyanın önde giden sürücü üreticilerinden uzmanlarla işbirliği yapmak suretiyle sıfırdan yaratılmış olan DALI sürücü üniteleridir. Eşsiz sürücü teknolojimizle, dinleyicilerin favori müziklerini aynen sanatçının hissettiği şekilde duymalarını mümkün kılan hoparlör sistemleri tasarlayabiliyor ve üretebiliyoruz. Kaydedilmiş müziğe bir nefesle can vermek, performansçılara ve dinleyicilere saygımızdan, inanılır bir sanrı yaratmak bize büyük bir tatmin sağlıyor.   

Ancak otantik DALI sesini yaratmak için müzik tutkusundan çok daha fazlası gerekli. Bunun için tafimiz ise şöyle: Akustik biliminde sürekli araştırmalar yapmak, yeni teknolojiler geliştirmek, çalışanlarımızı teşvik etmek vemüşteri geribildirimlerini takip etmek.  Mükemmeliyete ve katışıksız yeninden üretime olan bağlılığımız her bir DALI hoparlöründen yansımaktadır.

Bizler müziğe hayranız... 

  
1593 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
EPICON
SUBWOOFERS
Ä°lgili resim
OBERON
RUBICON
INSTALL
LifeStyle
dali speakers kubik ile ilgili görsel sonucu
İnternet Mağazalarımız
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.382232.5119
Euro34.402534.5404