ZENSOR
FAZON SAT
HELICON
SPEKTOR
dali spektor series ile ilgili görsel sonucu
INSTALL
Üyelik Girişi
AKSESUAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.56506.5913
Euro7.20567.2345

Anasayfa


     DALI FAZON F5 Kule Hoparlör 'Çift'

   
Ürün Kodu : FAZON F5
Üretici : DALI
Fiyat : 2700 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
DALI FAZON F5
        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

DALI FAZON F5

FAZON F5 piyasadaki hoparlörlerin büyük çoğunluğu gibi bir şey değil. Yeni bir dönemin hoparlörünün hayalini gerçekleştirmek için işçilik, performans ve estetiğin gerçek bir karışımıdır. Teknoloji, bozulmamış performans, açık ses ve olağanüstü çözünürlük gibi özelliklerle MENTOR serisinden miras alınır. 

2 x 5 inçlik wooferler / orta bölümler ile mükemmel bir şekilde entegre olan büyük boyutlu kubbeli tweeter (28 mm / 1.1 "), dinamiklere ve hatta en iyi müzikal detayların gelişmesine izin verir. Görsel görünüm çarpıcıdır ve kendisi için konuşur: şık, cesur ve son derece sert yapı ve minimize edilmiş yansımaları sağlamak için benzersiz bir alüminyum gövde üzerine inşa edilmiştir. Gelişmiş kavisli şekli nedeniyle, FAZON F5'in ayakta duran dalgaların oluşmasını engelleyen paralel bir tarafı yoktur. 

Ses ve şekil
FAZON F5, günümüzün değişen ruh hallerini ve ihtiyaçlarını karşılayan gelecekteki hoparlör tasarımı ve performansının görüntüsüdür . Sabahları dinlenen uykulu bir radyodan sonra, akşam yemeğinde müzik keyfi, akşam filmleri veya cumartesi gecesi parti gösterimi. Hecelemek için: FAZON F5, form ve işlevi birleştirir, şekle dönüşür ve iyi bir şekle girer! 

Zarif ve cesur bir tasarımlı vücut biçiminden gerçek ve doğal sesi taşıyan yepyeni bir yüksek çözünürlüklü kaliteli hoparlörlere hoş geldiniz.

5.1 FAZON F5 5.1
Tam bir surround deneyimi için - daha geniş odalarda bile - bir çift FAZON F5'i ön hoparlör olarak, FAZON LCR'yi orta hoparlör olarak ve en düşük frekanslar için SUB P-10 DSS'yi bağlayın . Çoğu odada FAZON SAT , surround efektleri oluşturma görevini kolayca yaşayacaktır.

dali fazon f5
 
Teknik Özellikler:
 
Bass refleks hoparlör sistemi
• Frekans aralığı : 49Hz - 23.000 Hz
• Maksimum duyarlılık : 109 dB
• Nominal empedans : 6 ohm
• Tavsiye amplifikatör gücü : 40 W - 180 W
• terminal sıngle - wire
• Üst frekans sürücü : 1 x 28 mm soft dome
• Alt frekans sürücü : 2 x 13 cm
• Ebatlar : 919 x 281 x 323 mm
• 13,9 kg

Dali FAZON F5 Kule hoparlör,HiFi ve High-end hoparlör çeşitlerinde Dünyanın önde gelen markalarından DALI, peşin fiyatına vade farksız 6 taksitte www.teknohifi.com'da
 
 
EPICON
SUBWOOFERS
Ä°lgili resim
FAZON
RUBICON
LifeStyle
dali speakers kubik ile ilgili görsel sonucu
İnternet Mağazalarımız
Bayiliklerimiz

 

bose logo ile ilgili görsel sonucu