KATCH
CALLISTO
OPTICON
SPEKTOR
dali spektor series ile ilgili görsel sonucu
Üyelik Girişi
AKSESUAR

Anasayfa


     DALI KATCH Bluetooth Hoparlör

   
Ürün Kodu : KATCH
Üretici : DALI
Fiyat : 660 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
DALI KATCH Bluetooth Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

DALI KATCH Bluetooth Hoparlör

DALI KATCH, pille çalışan bir Bluetooth hoparlördür. Şık bir şekilde yuvarlatılmış sağlam bir kasayla kaplı olan özel geliştirilmiş sürücüler ses sinyalini dahili dijital amplifikatörden iletirler. Bluetooth ile kolay bağlantı ve destekleniyorsa Apt-X'in geliştirilmiş ses kalitesinden yararlanma imkanı sağlar. DALI KATCH ayrıca analog girişi mini jak ile desteklemektedir. DALI KATCH ürününüzü yolda yanınızda götüreceğinizi bidiğimiz için, bir yandan ritmi takip ederken telefon veya tabletinizi şarj edebileceğiniz bir USB şarj çıkışı dahil ettik.

Dark Shadow, Cloud Gray ve Green Moss olmak üzere üç farklı renk şemasında bulunan DALI KATCH zarif tasarımıyla hemen hemen her ortama uyum sağlar. Üründe bulunan deri taşıma kayışı, DALI KATCH'ı taşıayı kolay ve rahat bir hale getirir ve dayanıklı tasarımı onu güvenli kılar.

DALI KATCH, çok çeşitli durumlarda kullanılabilen taşınabilir bir hoparlördür. Olabilecek tüm senaryolarda mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için DALI KATCH'ın iki ses profili vardır. Biri çoğu dinleme durumu için mükemmel olacak şekilde doğrusal daha nötr bir frekans tepkisi için optimize edilmiştir. Diğeri biraz daha sıcaklık katar ve biraz daha ekstraya ihtiyaç duyan müziklerde veya daha büyük odalarda mükemmel şekilde çalışacaktır.

Teknik Özellikler

Sürücüler:  2 x 21 mm yumuşak kubbe tweeter'lar, 2 x 89mm wooferler, 2 x pasif radyatörler
Girişler:  aptX, minijack analogu ile Bluetooth
Çıkış:  Şarj için USB 5V / 1A güç
Boyutlar:  138 x 269 x 47 mm
Ağırlık:  1.1kg

 
 
EPICON
SUBWOOFERS
Ä°lgili resim
OBERON
RUBICON
INSTALL
LifeStyle
dali speakers kubik ile ilgili görsel sonucu
İnternet Mağazalarımız
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476